Yaşamın başladığı yer olan protein deposu yumurta akının bilinen bir sürü faydası bulunmaktadır. Özellikle saç bakımı ürünlerinde de sıklıkla kullanım sağlanmaktadır. Ancak yumurta akını direk saçlara uygulamak hem zahmetli, hem de tam randımanlı değildir.

hair
EggPow tozun 100 gramını elde edebilmek için 220 yumurta kullanılmaktadır. Özenle ayrılan yumurta akları kurutularak toz haline getirilmektedir. Ardından saç bakımı için gerekli olan doğal vitaminleri ile de desteklenmektedir.Saç maskesi olarak kullanmak için de kolay ve bir o kadar da pratik olan egg pow, düzenli bir kullanımda saç köklerinde kuvvetlenme, saç uzatma ve kırıklardan kurtulma etkilerine sahiptir.

İçeriği ; Pantotenik Asit (B-5 Vitamini), A vitamini (Palmitat), Folik Asit (B-9 Vitamini), B6-B3 Vitaminleri, Yumurta Akı, C Vitamin (Askorbik Asit)

egg-powder-yumurta-aki-tozu
Kullanımı ; Hindistan cevizi yağı 1 kaşık eggpow tozuna saçınızın uzunluğuna göre hindistan cevizi yağı ilave ederek kullanabilirsiniz. Zeytinyağı yıllardır saç bakımında kullanılmaktadır. İçine katacağınız eggpow toz ile gücüne güç katabilirsiniz. Kullandığınız şampuana ilave ederek iyice karıştırıp saçlarınızı yıkayabilirsiniz. Bu şekilde şampuanınız aynı zamanda saç bakım kürünüz olur. Eggpow toza bal, sirke ve soda katarak kendi maskenizi yaratabilirsiniz.

 

Egg Pow Yumurta Akı Tozu Türkiye
Egg Pow Yumurta Akı Tozu Satın Al

Egg Pow Yumurta Akı Tozu Satış ve Sipariş Sitesi - Tüm hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden hiçbir alıntı yapılamaz.
Google | Egg Pow Yumurta Akı Tozu | Egg Pow Yumurta Akı Tozu Nedir - RSS - Google Sitemap
Egg Pow Yumurta Akı Tozu Bu sitedeki açıklamalar sadece bilgilendirmek amacıyla verilmiştir. Ürün bilgileri ambalajlardaki açıklamalardan ve üreticilerin tanıtım broşürlerinden alınmıştır. Üreticilerin ürünleri hakkında verdiği bilgilerden ve yazım hatalarından kaynaklanan sorunlardan ve şikayetlerden eggpowyumurtaakitozu.com sorumlu değildir. Ürünlerin kullanımı ve sağlık sorunlarınız için öncelikle bir sağlık uzmanına, hekime, eczacıya danışınız.

Teslimat Şartları | Sık Sorulan Sorular | Gizlilik Ve Güvenlik